MAT-FIZ-IT kids - to warsztaty interdyscyplinarne dla maluchów zainteresowanych matematyką, logiką, fizyką i robotyką.

PROGRAMOWANIE/ MAT-FIZ-IT 0-1-2-3 to warsztaty matematyczno- fizyczne przy wykorzystaniu technik komputerowych i grafiki 2D i 3D. Wprowadzenie do informatyki, programowania oraz robotyki (Arduino).  Grupy MAT-FIZ-IT 0 zaczynają od warsztatów wprowadzających do Linuxa i obsługi podstawowych programów.

PROGRAMOWANIE/IT GRY 1-2 to warsztaty informatyczne wprowadzające do programowania obiektowego (Java) i grafiki komputerowej. Pisanie pierwszych gier. Warsztaty dla uczestników, którzy uczęszczali i zaliczyli MAT-FIZ-IT.

ROBOTYKA (IT+) 1-2 to zaawansowane warsztaty z informatyki i robotyki.

LAB MAT/FIZ to zaawansowane warsztaty matematyczno-fizyczne przy wykorzystaniu technik komputerowych i programowania. Zagadnienia szkolne i pozaszkolne.

Grupy wiekowe:

7-8 lat ( MAT-FIZ-IT kids )
9-10 lat
11-12 lat
13-14 lat
+15 lat

warsztaty w języku polskimKLUB ODKRYWCY czyli  cykl warsztatów, podczas których młodsze dzieci (KMO STARTobserwują prezentowane doświadczenia , podejmują pierwsze próby samodzielnego eksperymentowania;

a dzieci starsze (KMO ZIEMIA i KMO CZŁOWIEK) samodzielnie uczestniczą w eksperymentowaniu pod okiem eksperta, poszerzają swoją wiedzę fizyczno-chemiczną.


LABORATORIUM CHEMICZNE - to cykl warsztatów dla starszych dzieci, poszerzające wiedzę chemiczną  poprzez samodzielne eksperymentowanie.

Grupy  wiekowe: 
6-7 lat 
+ 8lat
+10 lat

warsztaty
w języku polskimi i w języku angielskimKlub malucha TTI to warsztaty zintegrowane i zróżnicowane tematycznie, w tym warsztaty artystyczne, językowe, przyrodnicze i zręcznościowo/ sprawnościowe.

Grupa wiekowa:
przedszkolaki 
(4-5 lat)


Fabryka kreatywności to warsztaty konstrukcyjno-artystyczne-DIY.
Czas na samodzielną lub grupową zabawę w konstruktora poprzez łączenie wiedzy i umiejętności z ciekawymi pomysłami oraz twórcze zrealizowanie wybranego projektu.

Grupa wiekowa:
0-100 lat


POZNAJĘ ŚWIAT czyli  cykl warsztatów geograficzno-przyrodniczych o świecie, kontynentach (mapa, fauna, flora, ciekawostki). 

POZNAJĘ POLSKĘ czyli cykl warsztatów o Polsce i jej regionach.

Grupy wiekowe:
P1/P2 (6-7 lat)
P3/P4/P5 (8-10 lat)


Warsztaty indywidualne z matematyki i fizyki (profil podstawowy i rozszerzony). 

Warsztaty grupowe - na zamówienie.

Powtórka materiału oraz przygotowanie do matury.


Grupowe, rodzinne spotkania przy grach, puzzlach i zabawach logicznych.

Spotkania dla dzieci, młodzieży, grup przyjaciół, dzieci z rodzicami...


  • LINUX
  • Dzień edukacji
  • Code week 2017
  • 11 listopada
  • Dzień Liczby Pi
  • Dzień Fibonacciego
  • Święto 3 maja